Schrijf je nu in voor ons jeugdkamp: de Slam Night!

20 april 2024


Op 29 en 30 juni organiseren we op ons park voor de 2e keer de Slam Night, hét super gezellige jeugdkamp! Op zaterdagavond en zondagochtend nemen we met onze jeugd het park over en zullen we in teams de sportieve strijd met elkaar aangaan. Er staan weer leuke spellen op het programma en er is ook een super toffe stormbaan! Marshmallows roosteren boven de vuurschaal mag ook niet ontbreken en we hebben natuurlijk nog veel meer leuks in petto.

Schrijf je dus allemaal snel in via deze link: Inschrijven Slam Night.
Vragen? Stuur dan een mailtje naar onze jeugdcommissie via [email protected]

We gaan er weer een super tof kamp van maken met z'n allen!

Een verslag van de Slam Night van vorig jaar is hier op onze website te vinden.

Nieuwscategorieën